Online tematikus csoport, 2024. május 25. 9:00 - 13:00

Szülő tréninget tartunk örökbefogadott roma gyermekek roma identitásának fejlődése és erősítése témában.
A rövid bevezető előadásban betekintést nyújtunk a gyermekvédelem illetve az örökbefogadás gyakorlatába a romakérdéssel kapcsolatban, a jogi szabályozás mellett beszélünk a genetika, epigenetika szerepéről a személyiségfejlődésben. Megnézünk és megbeszélünk a témával kapcsolatos dokumentumfilmet is. Sorstársak között mindenki felteheti az általános és a személyes kérdéseit, elmondhatja tapasztalatait, érzéseit, félelmeit is, melyekre a csoportban közösen, ítélkezés mentesen, interaktívan keressük a megfelelő válaszokat, megoldásokat.

A tréninget tartja: Székely Zsuzsanna tanácsadó szakpszichológus, örökbefogadási szakember

A program regisztrációhoz kötött. A részvétel az egyesületi tagjainknak ingyenes, a nem tagokat pedig arra kérjük, adománnyal támogassák működésünket. 

A regisztrációkat május 19-ig fogadjuk.

Regisztrálni a rendezvényre ezen a linken lehet