Mózeskosár Klub, 2024. május 26. 15:00 -17: 00

Vannak nehéz helyzetek, amelyek egyformán előfordulnak örökbefogadó -, és vérszerinti családokban: düh, dac, ellenállás, elalvási, alvási gondok, étkezési problémák, kistestvér érkezése. Hogyan kezeljük a kicsik indulatait? Hogyan reagáljunk nagy sírásokra? Mit tehetünk a nyugodt alvás érdekében? Hogyan reagáljunk, ha nem eszik, de dobálja az ételt? Ezekről, és még sok más kérdésről beszélgetünk és a megoldás lehetőségeit keressük a szülőkkel együtt.

A beszélgetést vezeti: dr. Majoros Mária gyermekorvos, és Nagy Erzsébet kisgyermeknevelő, szülő-csecsemő konzulens.

A Mózeskosár klubjain való részvétel az egyesületi tagjainknak ingyenes, a nem tagokat pedig arra kérjük, adománnyal támogassák működésünket. 

Helyszín: Budapest, II. ker. Lövőház utca 39. Ulyssys Irodaház

Gyermekfelügyeletet 5 főtől biztosítunk.

Regisztrálni a rendezvényre ezen a linken lehet