Mózeskosár Klub, 2024. március 24. 15:00 -17: 00

Vendégünk Erzsa, aki elmeséli örökbefogadása történetét, származásmegismerése élményeit, és nyitottan várja a  résztvevők kérdéseit is.

„Örökbefogadottságunk, gyermekkorunk, származáskutatásunk eredményei… Saját anyaságommal való összefüggések. Találkozzunk, gyertek el, ha érdekel a történetünk. Szerintem csodálatos és varázslatos, mindamellett, hogy számtalan fájdalmas élménnyel is társul. A történet pedig még mindig nem ért véget… Csatlakozik hozzám 2 vérszerinti testvérem is. Tavaly megtalált húgom és öcsém, akivel volt szerencsém együtt nevelkedni egy családban. Mesélünk és kérdezhettek. Várunk mindenkit nagy szeretettel!”

A Mózeskosár klubjain való részvétel az egyesületi tagjainknak ingyenes, a nem tagokat pedig arra kérjük, adománnyal támogassák működésünket. 

Helyszín: Budapest, II. ker. Lövőház utca 39. Ulyssys Irodaház

Gyermekfelügyeletet 5 főtől biztosítunk.

Regisztrálni a rendezvényre ezen a linken lehet